Аналітика

Жовтня

Нова система виборів: підрахунок голосів та визначення переможців

Як буде відбуватися визначення партій та депутатів, що перемогли у місцевих виборах 

Читати

Жовтня

Нова система виборів: висування кандидатів та голосування

Місцеві вибори, що відбудуться 25 жовтня 2015 року - це чергові вибори депутатів обласних, районних, міських, сільських та селищних рад, міських, селищних, сільських голів. В Кривому Розі ми будемо обирати міського голову, депутатів міськради та у районні у місті ради.

Читати

Жовтня

Відомий політолог прокоментував політичну картину щодо виборів у Кривому Розі

На запрошення видавця Романа Козлова с презентацією своєї книги «Анексія: острів Крим. Хроніки» до Кривого Рогу завітав політолог Тарас Березовець. Відповідаючи на питання журналістів, він дав політичний расклад напередодні місцевих виборів.

Читати

Вересеня

Ставка на лидера: тонкости политтехнологий на местных выборах 2015

По мнению эксперта эта избирательная кампания не станет качественнее и прозрачнее. Эти местные выборы точно так же основаны на манипулятивных технологиях.

Читати

Вересеня

Робота із списками виборців на місцевих виборах 2015

В скарбничку членів виборчих дільниць:  плакат для членів ДВК звичайних виборчих дільниць - їх обов"язки у роботі зі списками виборців

Читати

Вересеня

Сколько стоят местные выборы?

Сайт "Слово и Дело" подсчитал, во сколько обойдутся украинцам местные выборы 2015 и какова стоимость выборов в каждой из областей.

Читати

Вересеня

До 70% виборців України плануть взяти участь у місцевих виборах 2015

GfK Ukraine оприлюднив результати опитування щодо участі у місцевих виборах, проведеного в серпні 2015 року. Представлені дані репрезентують доросле населення України (за винятком АР Крим та непідконтрольних уряду України територій Донецької та Луганської областей).

Читати

Вересеня

У Кривому Розі на місцевих виборах 2015 зменшилась кількість депутатів

Згідно нового закону про місцеві вибори під час місцевих виборів 2015 року змінюються кількісні склади рад. Так кількість депутатів залежить від кількості виборців у виборчому окрузі. У Кривому Розі кількість депутатів зменшилась майже на 30%.

Читати

Вересеня

Пам'ятка виборцю

Пам'ятка виборцю  із поясненнями щодо виборчого процесу, роз'яснення  прав та обов'язків виборця під час голосування на місцевих виборах 2015

Читати

Вересеня

Як стати депутатом чи головою місцевої ради в 2015 році: правила балотування

Окремі аспекти процесу висування кандидатів на місцевих виборах 2015 року в відповідях  юриста центру права РОГО «Комітет виборців України» Вячеслава Горбенко

Читати

Вересеня

Результати "реформування" виборчого законодавства щодо місцевих виборів

Фахівці Громадянської мережі ОПОРА підсумували всі нововведення нової виборчої системи.

Читати

Вересеня

Що змінив закон про місцеві вибори. Інфографіка

Фахівці Українського кризового медіа-центру склали інфографіку про зміни, впроваджені з прийняттям нового закону Про місцеві вибори.

Читати

Вересеня

Як нас купують на виборах

Активіст ГО "Комітет моніторингу органів влади" Олексій Голеншин дослідив природу підкупу виборця, навів приклади і систематизував основні форми прямого та непрямого підкупу. Його проект "Ціна питання" покликаний попередити про недопустимість обрання чергових меценатів, благодійників та масовиков-витівників.

Читати

Серпня

Формула балотування на місцевих виборах 2015 згідно нового Закону про вибори

Пересічному виборцю доволі складно розібратися в усіх нововведеннях нової виборчої системі. Щоб пояснити, в скільки рад і на які виборні посади може балотуватися один і той же кандидат одночасно, Марина Макуха (ОПОРА) запропонувала  формулу балотування «4+1» та розтлумачила її виборцям.

Читати

Серпня

Інститут політичної освіти допомогає виборцям зорієнуватися у новому законі про місцеві вибори 2015 року

Олександр Солонтай та Max Grom запропонували виборцям  тлумачення основних цифрових покажчиків в Законі України "Про місцеві вибори". Нова виборча система в цифрах та текстовому варіанті.

Читати