Нарешті з’явилась хвилинка, щоб це викласти:
-----
Хотів опублікувати дослідження походження членів ДВК по Дзержинському району ще до першого засідання. Але не встиг, і добре. Бо трохи по-іншому тепер ця інформація сприймається.
Отже 29-ть дільниць, 3 з яких (останні) - це лікарні.
Для початку варто зазначити, що подавати кандидатури на членів ДВК можуть:
1) партії парламентських фракцій (їхні кандидати зараховуються автоматично);
2) партії, що висунули кандидатів у депутати (шляхом жеребкування);
3) кандидати в мери (шляхом жеребкування).
-----
1. Фракційні партії Батьківщина, Опоблок, Ляшко, і, навіть, Народний фронт (попри те, що участі не бере) змогли "закрити" всі дільниці. Солідарність не стала закривати лікарні, чомусь )))) А Самопоміч тут виявилась повним лузером

Бачу таке пояснення (припущення): за попередньою змовою від перших 4-х партій (мінімум від 4-х) записують вчителів шкіл. Самопоміч вирішила в ці ігри не гратись і поставити стільки скільки зможе. Враховуючи, що кандидатів до міськради у них всього лиш 20, то створити собі допомогу у вигляді членів ДВК для них не менш складна задача.
-----
2. Але не вчителями єдиними. До штабів партій під час виборів звертається багато людей в пошуках можливості підзаробити, в т.ч. в якості членів ДВК.
І тут звертаємо увагу на переможний результат Батьківщини: від кандидатської партії та від кандидата Бабенко вони завели ще 20+23 члени. Навіть, Опоблок спромігся тільки на 20+15. БПП і Світловський виставили 18+0; Ляшко і Смалій - 8+0. БПП пошкодувало членів ДВК на Світловського, але завело через "Наш край" ще 9-х.

За кількістю представників деякі місцеві осередки партій змогли, навіть, влізти поміж Батьківщиною і Опоблоком: Відродження+Караманіц 20+18; Укроп+Колеснік 20+22.
В оточенні цих фінансових акул, ідейна Свобода - просто переможець - 12! І це жеребкуванням - майже стільки як автоматичних у Самопомічі (14)!
Моя люба "Сила людей" завела п’ятьох. Не знаю скількох ми подавали, але вважаю це непоганим початком. Як для осредку якому лише 1 місяць.
-----
А тепер найцікавіша частина. Хто тут кому сват/брат/кум я не в курсі, але може хтось все-таки знає:
Кандидати в мери Крижов ("Партія ветеранів Афганістану") та самовисуванці Лещін (гол.правл. "Криворіжгазбуд"), Олейніков (пенсіонер!), Потапенко (прохідник на ПАТ "КЗРК"), Чернявський (заст.гол. профкому ПАТ "ІнГЗК"), Шиманський (пенсіонер!) змогли зайняти з 29-ти місць відповідно 24-24-23-20-19-19 місць. Непоганий результат як для самовисуванців )))))) Значить, не такі вони і самовисуванці. Також відзначаємо, що у Крижова - 24, але від партії, яка його висунула - 0.
-----
В якості П.С.
Це, між іншим, зараховані члени ДВК. Поданнями могли бути закрити всі дільниці.
Керівний склад комісій майже всюди розділили між собою представники партій парламентських фракцій: Батьківщина, Опоблок, БПП.
------
П.П.С. А взагалі, сумно стає, що бажаючих реально піти в ДВК, щоб провести чесні вибори, мінімум. Люди не зацікавлені. Зате кожен вважає за потрібне на кожному кроці кричати, що результати підтасовують. А піти самому глянути на власні очі - зась!

facebook.com/KuznietsovStanislav/

Поділитись: