"25 жовтня 2015 року відбудуться чергові вибори до органів місцевого самоврядування. Їх буде регламентувати новий Закон Про місцеві вибори. Ефективність нової моделі ("система голосу, який не передається") буде перевірена часом, а поки що пропонуємо ознайомитися з інноваціями закону", - йдеться в описі інфографіки.

Нагадаємо, 25 жовтня вперше будуть проводитися перші вибори до 74-х об'єднаних територіальних громадах. Згідно з законом, у територіальних громадах крім сільських, селищних, міських голів (в залежності від виду громади) обираються старости населених пунктів, які увійшли в громаду.

У майбутніх виборах, згідно з новим законодавством, не зможуть взяти участь комуністичні та націонал-соціалістичні партії.

Вибори не будуть проводитися на тимчасово окупованих територіях Криму, Донецької та Луганської областей, а також у 91 населеному пункті Донецької та 31 - Луганської областей на підконтрольній території Україні, в яких неможливо забезпечити безпеку виборців і членів виборчих комісій. Також не будуть проводитися вибори депутатів Донецької й Луганської обласних рад.

Джерело: Новое время

Поділитись: