Насиченим та плідним на зустрічі та урочистості стало 1 вересня для депутата Костянтина Усова. Як розповіли на своїх сторінках в спільноті "Константин УСОВ. Наш депутат" зранку він відвідав Центрально-Міську гімназію, яку, доречі, і сам колись закінчував. Тут він поспілкувався з педагогами та учнями, побажав школярам вдалого навчання, натхнення та наснаги в опануванні нових знань.

Також у цей день народний депутат відвідав криворізьку середню школу №123 і разом із ветераном АТО, бійцем 42-й батальону територіальної оборони Ігорем КОСТЕНКО (позивний «Степовий») та навіть спробував себе у ролі вчителя і провів перший в цьому навчальному році урок – Урок Патріотизму. Він спілкувався зі школярами на тему «Що значить – любити Вітчизну?», ділився мріями та планами на майбутнє.

А вдень Костянтин Глібович поклав квіти до монумента видатного промисловця, науковця та громадського діяча Олесандра Поля.

- Олександра Поля недарма називають українським Колумбом, - сказав Костянтин УСОВ, - він першим наніс на світову мапу корисних копалин місцевість, яка згодом була названа Кривбасом. Розвідавши в 1866-му році в Дубовій Балці величезні поклади залізної руди, Олександр Поль не тільки описав їх, а й розпочав активну роботу з налагодження видобутку. Завзятість, наполегливість і талант цієї люди гідні наслідування, адже Олександр Миколайович показав приклад успішного залучення іноземних інвестицій, - як ми зараз це називаємо.

Саме для вшанування народного депутата К. Усова, мера  міста Ю. Вілкула та інших почесних городян було зігнано вчителів та школярів з тієї самої школи, де навчався наш великий земляк під пам'ятник Полю. 

   

Треба сказати, що Костянтин Усов не дуже часто балує рідне місто своєю присутністю. Як би не свята та урочистості, що можна використати як позитивні інфоповоди, то, здається, він би і не залишав Києва. Маємо надію, що місцеві вибори 2015 привернуть увагу нардепа та посприяють тому, що народний депутат буде більше цікавитися проблемами міста, його розвитком та життям, а не тільки святами та урочистими датами. То може тоді дійсно і стане "наш депутат"...

Поділитись: