Напередодні виборів до місцевих рад був відкритий новий вид рослини. Зараз не пам'ятаю, як називається, чи то ЛОПУХ, чи то ЛОХ.
А, згадав: МУТІНУС СОБАЧИЙ (Mutinus caninus). Морфологічна будова: МАТІНУС СОБАЧИЙ - маленька і тонка рослина. За формою нагадує фалос з темним наконечником, який зазвичай згинається. Дуже крихкий. Пахне, як КОТЯЧІ ЕКСКРЕМЕНТИ. Росте в Кривому Розі в техногенних біотопах на ґрунтах Facebook, віднедавна став з’являтися на паперових носіях.

Інтродукували цю рослину в наші широти талановиті учні знаменитого "ПРОФФЕСОРА", чи "ПРОФФЕСОРШИ", а може й знатного українського ботаніка, який вивчає родину Зонтичні (Apiaceae), не знаю, але смердить не по -дитячому. Так от, нещодавно цей ФАЛОС щось там провонявся в мій бік. «Ну, типа, твоё место в тюрьме». А я, як законослухняний громадянин прийшов в районний відділ внутрішніх справ, так би мовити, на явку з повинною, мовляв, заарештовуйте, садіть. Але з огляду на те, що в тюрмі усі місця заброньовані для Сергія та його найкращих друзів, садити відмовилися, а видали якийсь папірець. Ось він.


Тільки навіщо мені він? Якщо не садите, то дайте протигаз. Вже зараз задихаються такі поважні ЗМІ як «Face on the table» та ін. Хоча? Це ж вибори, а вибори, як говорять артисти на Новий Рік, у них «чёс». І розноситься цей сморід по усій країні.

Біда в тому, що чим ближче дата голосування, Мутінусом собачим справа не скінчиться.
Передбачаю, до нас вже везуть Лілію мертвої коняки (Helicodiceros muscivorus), Сімплокарпус смердючий (Symplocarpus foetidus), Скунса (Mephitis mephitis), Клопа-вонючку (Eurygaster integriceps) та інших. Єдина втіха, що прожити вони зможуть десь до 25 жовтня, а потім вимруть як мамонти.
Тому закривайте вікна, купуйте спрей, а з 30 вересня не завадять навіть респіратори.
І наостанок, шановні виборці, наберіться терпіння, воняти вони будуть сильно, але недовго.

Будьте собою і довіряйте тільки собі!

Автор Юрий Милобог

Поділитись: