На  «Експерт-КР» ще з 9 березня стартував проет "ПолітПростір. Вибори мера-2016". Його мета - надати всім кандидатам можливість в прямому ефірі звернутися до своїх виборців, познайомити їх із своєю передвиборчою програмою, відповісти на запитання ведучих та гостей студії. Участь у проекті безкоштовна та рівна для всіх.

Кожен із кандидатів отримав рівні можливості для участі на "Експерт-КР", а дати зйомок програм обиралися шляхом жеребкування у прямому ефірі. Команда незалежної медіа-платформи вже доказала свою неупередженість, фаховість та об'єктивність, а гостями студії були персони від найрізноманітніших партій та громадських об'єднань Кривого Рогу - від Опоблоку до активістів Автомайдану. В криворізьких реаліях цей проект також викриває справжне ставлення кандидатів до виборів, та допомагає зрозуміти хто є хто в криворізькому політикумі.

Сьогодні із запрошених кандидатів гостями студії вже стали:

 Олександр Крижов  

9 березня 2016 року у рамках проекту "ПолітПростір" на запитання журналістів та експертів у прямому ефірі відповідав кандидат на посаду міського голови Кривого Рогу, самовисуванець Олександр Крижов.
ДОВІДКА: Крижов Олександр Володимирович - громадянин України, народився 10 квітня 1950 на Житомирщині. Освіта вища, головний лікар приватної клініки «Мрія-Медсервіс». Учасник бойових дій у Чехословаччині, ліквідатор аварії на ЧАЕС. Був начальником управління охорони здоров'я «Криворіжсталі». Один з перших учасників «Криворізького Євромайдану», волонтер бійців АТО і вимушених переселенців. У минулому - член Соціалістичної партії. Під час місцевих виборів 2015 року балотувався на пост мера від «Партії ветеранів Афганістану». На позачергових виборах міського голови Кривого Рогу – самовисуванець.

 Світлана Сова

9 березня 2016 року в рамках проекту "Політпростір. Вибори мера-2016" на запитання журналістів в прямому ефірі відповідала Світлана Сова.
ДОВІДКА: Сова Світлана Миколаївна - громадянка України, народилася 4 вересня 1975 року. Має дві вищі освіти - економічну та юридичну. Власник і директор ТОВ «Юридичне агентство «Рада Інвест». Учасник благодійного фонду «Громадська ініціатива жителі Кривбасу», активістка громадської спілки «Екологічна рада Криворіжжя». Депутат Криворізької міськради V скликання 2006-2010рр. На виборах до парламенту в 2015 році була кандидатом у депутати від партії «Народний фронт» Під час першого туру місцевих виборів 2015 року балотувалася на пост глави міста від партії «Сила людей». Чинний депутат міськради. Балотується на позачергових виборах міського голови Кривого Рогу від політичної партії «Сила Людей».Олег Бойченко

10 березня у студії "Експерт-КР" журналісти та громадські активісти поспілкувалися з кандидатом на посаду міського голови Кривого Рогу, членом Всеукраїнського об'єднання "Свобода", самовисуванцем Олегом Бойченком.
ДОВІДКА: Бойченко Олег Петрович - громадянин України, народився в 1968 році, керівник громадського об'єднання "Самооборона Кривбасу", підприємець, власник кінно-спортивної ферми, в минулому боксер. Активний учасник волонтерського руху. На місцевих виборах у 2015 році був висунутий ВО "Свобода" кандидатом на посаду міського голови Кривого Рогу. Помічник-консультант народного депутата України Юрія Левченка. На позачергових виборах міського голови Кривого Рогу – самовисуванець.


Кандидати  Олександр Натаров, Ярослав Шрам та Олексій Кривенко не з'явилися на ефіри. В телефонній розмові кандидати відмовилися від спілкування з виборцями та журналістами. Програми було записано, але журналістам і громадському активісту довелося ставити запитання в нікуди, сподіваючись, що кандидати таки вийдуть на зв'язок і дадуть на них відповіді пізніше. Переглянути програми можна на сайті Експерт-КР

Нагадуємо, що сьогодні о 13 годині творча група каналу чекає Наталю Новицьку та о 15:00 Миколу Колесника.  

15 березня гостями студії будуть Семен Семенченко та Олег Косяк.
16 березня чекаємо на зустріч з Яною Беркут та Інною Іванченко.
17 березня програми за участю Василя Сердюкова та Юрія Вілкула
18 березня фінальна програма з кандидатом Ігорем Левицьким.
 

Слідкуйте за ефірами, задавайте питання кандидатам на сайті та в групах expertkr в соцмережах та робіть правильні висновки.


Поділитись: