В попередньому матеріалі Політпрстір - територія, відкрита для спілкування з виборцями ми розповідали про першу шістку кандидатів, що за допомогою жеребкуванням отримали змогу в прямому ефірі Незалежної медіа-платформи "Експерт-КР" донести до криворіжців свої погляди, ідеали, бажання, цілі.

Світлана Сова, Олександр Крижов та Олег Бойченко вже були гостями студії.

Кандидати  Олександр Натаров, Ярослав Шрам та Олексій Кривенко не з'явилися на свої ефіри. Не дивно, бо кандидати не ведуть активної агітації, але при цьому старанно використовують всі квоти по заповненню дільничних комісій. Не відкривають виборчих фондів. Не мають довірених осіб. Технічні кандидати на виборах  мають вести себе саме так. 

Презентуємо друга частину списку кандидатів, що балотуються на посаду криворізького градоначальника.

Косяк Олег Володимирович

Під час місцевих виборів 2015 року балотувався до міської ради по територіальному виборчому округу №45 від ВО "Батьківщина".

На позачергових виборах міського голови Кривого Рогу став самовисуванцем, але при цьому очолює Криворізький осередок «Партії простих людей Сергія Капліна». Займається адвокатською справою. Присутній в соцмережах, охоче контактує і відповідає на запитаня в Facebook/

На запис передачі не потрапив з поважної причини - смерть близької людини. 

 

Сердюков Василь Миколайович

Надав чужий номер  телефона під час реєстрації на посаду міського голови.

Висуванець «Партії простих людей Сергія Капліна».

Не прийшов на зустріч і не став спілкуватися із телебаченням, тому що, за його словами, не отримав схвалення від керівництва партії.

Максимально використав квоти та заповнив представниками дільничні виборчі комісії, а це 293 особи ( з них 83 – це керівні посади) , але не проводить агітації та зустрічей з виборцями, не відкрив виборчий фонд, тому є досить вагомі підозри вважати цього кандидата технічним.

 

Новицька Наталія Володимирівна

Безробітня, у минулому – продавець-консультант продовольчих товарів і оператор на ТОВ "Криворізький електро-ремонтний завод". Людина, що задекларувала суму 17 818 грн. прибутку за 2015 рік. Найперше питання до мати, що перебуває в розлученні та виховує дитину одна, де вона взяла гроші на заставу.

При цьому пані Новицька заповнила 100 відсотків виборчих дільниць своїми людьми, а це колосальна організаційна робота. Хто її виконував, замовив та сплатив – так  і залишилось без відповіді, бо на запис програми вона не з'явилася.

 

Вілкул Юрій Григорович

Найповажніша за віком – кандидату 65 років, та найочікуваніша персона Політпростіру. Людина, питань до якої було найбільше.  30 хвилин ефіру так і не вистачило, щоб задати їх всі. Але й ті, що пролунали так  і лишилися без відповіді.

Дивно, чому кандидат, що позиціонує себе як «єдиний від криворіжців» так і не знайшов час поспілкуватися наживо із журналістами незалежного каналу та стати ближчим до виборців.

Він чомусь при реєстрації на посаду мера, вказав номер телефону, за яким його не вдалося знайти. Досі невідомо, де розміщується виборчий штаб цього кандидата. А судячи  з того, що він на позачергових виборах балотується як самовисуванець, а не йде під егідою Опозиційного блоку, як на торішніх виборах, то в нього повинна бути тепер своя потужна команда, що веде його виборчу кампанію. Де ці люди, звідки та хто вони – залишилось для виборців таємницею.

Інна Іванченко 

ДОВІДКА: Іванченко Інна Іванівна - громадянка України, уродженка Кіровограда. Має вищу юридичну освіту. Головний редактор тижневика «Кривий Ріг вечірній».

Громадський активіст, правозахисник. Дружина Сергія Іванченка, який був засуджений за статтею "тероризм". Була членом Соціалістичної партії. На позачергових виборах міського голови Кривого Рогу – самовисуванка.

Семен Семенченко 

ДОВІДКА: Семенченко Семен Ігорович - громадянин України, народився 6 червня 1974 року. За освітою кінорежисер. Командир добровольчого батальйону «Донбас». Депутат Верховної Ради України VIII скликання від партії "Об'єднання "Самопоміч". Перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань національної безпеки і оборони. Балотується на позачергових виборах міського голови Кривого Рогу від "Об'єднання "Самопоміч".

Ігор Левицький

ДОВІДКА (за матеріалами ГМ "Опора"):  Левицький Ігор Васильович - громадянин України, народився в Дніпродзержинську 5 лютого 1969 року, вихованець дитячого будинку. Має вищу педагогічну освіту, здобуває другу - юридичну. Приватний підприємець, засновник і голова благодійного фонду "Дитячі мрії". З 2010 року - депутат міської ради від партії "Сильна Україна".

З 2013 року - віце-президент Дніпропетровської обласної федерації футболу. З 2014 року - голова ГО "Об'єднання "Самозахист". На місцевих виборах 2015 року балотувався по виборчому округу №11 до Криворізької міської ради від партії "Сила людей". На позачергових виборах міського голови Кривого Рогу - висуванець "Громадського руху "Народний контроль".

Микола Колесник

ДОВІДКА (за інформацією ГМ "Опора"): Колесник Микола Юрійович - громадянин України, 1967 року народження, освіта вища, юрист. У минулому член Партії Регіонів. З 2010 року - депутат Криворізької міськради. З березеня 2014 року - радник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації; куратор 40-го батальйону територіальної оборони "Кривбас".
Старший юрисконсульт ТОВ "Укрбудінвест". Чинний депутат Криворізької міськради. На позачергових виборах міського голови Кривого Рогу - висуванець політичної партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП".

Яна Беркут

ДОВІДКА: Беркут Яна Володимирівна - громадянка України, народилася 12 липня 1973 року, має вищу освіту, є директором ТОВ "Естрея", проживає в м. Кривий Ріг. Під час виборів у 2015 році була висунута політичною партією "Громадський рух" Народний контроль» як кандидат у депутати Дніпропетровської облради в територіальному виборчому окрузі №97. На позачергових виборах міського голови Кривого Рогу – самовисуванка.

Всі програми за участі кандидатів є на сайті телеканалу в проекті ПОЛІТПРОСТІР. ВИБОРИ МЕРА 2016

Поділитись: