Як вже писав сайт "Вибори у Кривому Розі", 25.04.2015 року о 22:40 в районі площі Визволення сталося ДТП за участі механіка заводу та голови криворізької міської організації Радикальна партія Ляшка – Шаповалової Катерина Геннадіївни. Хлопець звернувся до Криворізького підрозділу 14-го ЗБАТ'у ДУК Правий Сектор за юридичною та моральною підтримкою.

 

Правий сектрор Кривий Ріг продовжує інформувати про хід цієї справи і повідомляє, що 09.09.2015 року, в черговий раз відома в нашому місті «захисниця» прав простих людей – Шаповалова К.Г., зірвала судове засідання по адміністративній справі, за фактом ДТП, яке розглядається в Саксаганському районному суді м. Кривого Рогу.

 

Дане судове засідання відвідали бійці Криворізького підрозділу 14-го ЗБАТу ДУК Правий Сектор, але суддя через те, Шаповалової К.Г. не з'явилася (без поважної причини), знову відклала розгляд справи на інший день.

 

До речі, вона жодного разу ще не з’явилась на розгляд адміністративної справи, певно для того щоб уникнути адміністративної відповідальності, внаслідок спливу строків накладення адміністративного стягнення (тримісячний строк).

 

Мабуть, саме таке уявлення про "КОЖНОГО ДНЯ ВИБОРЮВАННЯ ПРАВ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ" має Шаповалова К.Г., що є отфотошопленим обличчям Радикальної партії та однією з ймовірних претенденток на посаду міського голови Кривого Рогу.

 

Наступне судове засідання у справі Шаповалової К.Г., відбудеться зранку 15.09.2015 року, в Саксаганському районному суді м. Кривого Рогу, головуюча суддя Хомініч С.В., всі бажаючи можуть прийти в судове засідання, оскільки розгляд справи є відкритим.

 

В подальшому, неодмінно повідомимо криворіжців про всі зрушення у даній справі, зазначено на сторінці Криворізького підрозділу 14-го ЗБАТ'у ДУК ПС в соцмережі

Поділитись: