Як повідомили представники ГМ ОПОРА,  члени Криворізької МВК 1 березня прийняли чергові пакети документів від потенційних кандидатів на посаду мера. За інформацією міськвиборчкому, рішення щодо всіх заявників, подання яких надійдуть протягом 1–2 березня, прийматимуться на засіданні міської виборчої комісії 3 березня о 16:00.

Було прийнято документи від самовисуванців  Ярослава Шрама та Олексія Кривенка, а також висуванки від політичної партії «Сила людей» Світлани Сови

Окрім зазначених осіб,  документи на реєстрацію до міської виборчої комісії подав Едуард Комар, однак він свідомо надав не повний комплект документів – відсутня довідка про сплату грошової застави. 

Своє рішення він мотивував тим, що відповідно до ч. 2 ст. 24 Конституції України громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками раси, кольору шкіри, політичних, релігійних та інших переконань, статі, етнічного та соціального походження, майнового стану, місця проживання, за мовними або іншими ознаками.

Як стало відомо Едуард Комар, що перед цим намагався зібрати кошти на заставу серед мешканців міста, а тепер має наміри подавати судовий позов на президента України.

Поділитись: