Друзі!!!
Хочу звернутися до всіх вас зі словами щирої вдячності за надану підтримку та допомогу!

Дякую активістам та всім волонтерам за їх громадянську позицію, за високі моральні якості, патріотизм та активну участь у роботі ініціативної групи.

Працюючи пліч-о-пліч, з листопада 2014 року, саме завдяки вашим зусиллям була організована і проведена велика кількість (понад 70) різноманітних заходів, програм з безпеки, акцій, зустрічей, семінарів, круглих столів та тренінгів, ефективність та необхідність яких була неодноразово доведена отриманими словами подяки і підтримки.

Попри штучний і цілеспрямовано організований шалений інформаційний тиск та паплюження репутації активістів групи з метою усунення команди від участі у місцевих виборах 2015 року, ми всі продемонстрували лише ще більшу згуртованість та готовність надалі працювати разом і розвивати власний потенціал.

Не зважаючи на отримані високі результати, хочу підкреслити, що в нас попереду ще багато роботи, успіх якої залежить від подальшого об’єднання та зміцнення наших зусиль, відповідальності кожного, а головне – витримки.

Нас не можна зламати, залякати і дискредитувати плітками та всім тим брудом, що ллється останні місяці на кожного із нас.
Це лише додає нам сили, загартовує наше прагнення до подальшої боротьби та свідчить про правильність обраного нами шляху.
Спільна мета здатна кардинально змінити не тільки свідомість людини, а і її світогляд.
А зміни у собі призводять до змін не тільки у суспільстві, а і у державі.
Ми продовжуємо змінюватися, рухатися далі, долучати однодумців і відкриті для тих, хто готовий змінювати себе і світ навколо себе!
Дякую всім за роботу!

ІННЕСА БІЛА

Поділитись: