Дуже багато позитиву! Ні про яку перемогу Вілкула у першому турі немає й мови!  - написал один из участников пикета Руслан Бирюков в  в Facebook-сообществе "Кривой Рог без Вилкула".

-  Дуже , дуже багато машин нам сигналили, показували клас, вітали нас, і тільки декілька накрили матом у відкрите вікно машин, або крутили пальцем біля віску! Кривий Ріг обов"язково переможе навіть не сумнівайтесь, але для цього треба зробити декілька кроків:
1. Прийти на вибори і проголосуватиза свого кандидата, аби не за 67 річного діда!
2. Взяти з собою на виборчу дільницю своїх родичів, близьких друзів і сусідів.
3. Впевнений у Вашому мобільному є пару сотень номерів людей з якими Ви якось персікались у житті. Зателефонуйте і переконайте їх прийти на вибори і звичайно проголосувати не за Вілкула!
Впевнений, якщо кожен з нас це зробить ми переможемо, переможе місто, яке є найбагатше в Україні і бідує через крадіжки з бюджету...... Кривий Ріг буде вільним містом без олігархів і мафії!"

 

І хоча пікетувальники не агітували ЗА якось певного кандидата на посаду мера, але було зрозуміло ПРОТИ кого вони виступали.

 

  

 

Ось що написала Ирина Туровсьска

"Так це агітація! Але ми не агітуємо за якогось окремого кандидата!

Ми агітуємо за зміни в нашому місті, за очищення влади від корупціонерів, а наше місто від корупційних схем, за право вільно думати та вільно висловлюватися, за право вільно голосувати! А це можливо тільки тоді, коли влада змінюється. Коли саме люди обирають своє майбутнє."

Поділитись: