Костянтин Усов взяв участь в міських урочистостях з нагоди Дня Незалежності та Дня державного прапора та привітав громадян із святом.

«Криворізька земля завжди народжувала героїв та самовідданих Батьківщині громадян, і тому я пишаюся тим, що народився і виріс в цьому славному місті. Дуже дякую вам, мої дорогі земляки, за те, що, незважаючи на негаразди, вірите в нову Незалежну Україну і працюєте на її процвітання. Я впевнений: наша держава розквітне, в ній запанують мир і злагода, і Україна дуже скоро стане прикладом для багатьох країн. Разом у нас все вийде! Зі святом вас, любі криворіжці!" – сказано у привітанні народного депутата.

Разом із міською адміністрацією та найкращими людьми міста було покладено квіти до пам’ятника Тарасу Шевченка. Депутат відповів на питання журналістів та зустрівся із прихильниками БПП у Кривому Розі. 

Також в рамках візиту до Кривого Рогу Костянтин Усов провів зустріч із активістами Об’єднання патріотичних сил Кривбасу. Народний депутат відверто відповів на всі гострі питання, що було поставлено координатором об’єднання та членом ВО «Свобода» Тетяною Соловйовою та іншими представниками організації під час зустрічі.

 Джерело Костянтин-УСОВ-Наш-депутат

Поділитись: