В повідомленні в соцмережі сказано, що ще 25.04.2015 року о 22:40 в районі площі Визволення сталося ДТП за участі механіка заводу та голови криворізької міської організації Радикальна партія Ляшка – Шаповалової Катерина Геннадіївни. Хлопець звернувся до організації, бо у нього є підозра, що саме його намагаються зробити винним у цій дорожньо-транспортній пригоді.

Як пишуть на сторінці політичної партїї про сам інцидент:  «зі слів хлопця він їхав на своєму мотоциклі по вул. Пушкіна від площі Визволення, перед ним метрів за 8-10, без попереджувальних сигналів почав виїжджати автомобіль «BMW» під керуванням Шаповалової К.Г., який був припаркований перед іншим авто. Виїжджаючи на проїзну частину БМВ Шаповалової К.Г., підрізав хлопця на мотоциклі, через що він почав гальмувати, щоб уникнути зіткнення з автівкою, але не утримав мотоцикла впав і посунувся зачепивши авто Шаповалової К.Г.

Наразі триває адміністративний розгляд, щодо хлопця склали протокол про адміністративне правопорушення із формулюванням «був неуважним, не своєчасно прийняв міри до гальмування, не зреагував на зміну дорожньої обстановки» його мотоцикл не підлягає відновленню.

Щодо Шаповалової К.Г., теж зі слів хлопця складений протокол, її авто зазначало пошкоджень приблизно на 90 000 грн.»

В Правому секторі акцентують вагу таке: «цікавий факт, під час ДТП свідків не було, але зараз Шаповалова К.Г., надала трьох свідків двоє з який, випадково виявились також членами Радикальної партії Ляшка – Смолій О. (до речі заступник Шаповалової К.Г.) та Бабаліч М.М. (юрист)».

Прізвища механіка та назви заводу, де він працює, читачам не повідомлено. 

В партії відмічають, що ситуацію будуть тримати на контролі, «оскільки наші кандидати в депутати повинні засвоїти, що часи їх безкарності давно минули і за свої вчинки необхідно відповідати».

 

Джерело: Правий сектор Кривий Ріг Facebook

Поділитись: