Другий тур виборів в Кривому Розі потрохи виводить на чисту воду всі місцеві політичні проекти. Позиція щодо підтримки кандидата від "Самопомочі" Юрія Милобога, що пройшов у другий тур і буде змагатися із кандидатом від Оппозиційного блоку Юрієм Вилкулом, стала тією лакмусовою бумажкою, яка визначає справжні обличчя та переконання  партій, що позіціонують себе як демократичні. 

Принципове "так" змінам у складі міськради сказали партія "Сила Людей", УКРОП та Відродження. Більше того, вони закликали своїх прихильників стати наглядачами під час виборів або записатися у члени ДВК. Вже більше 1200 осіб приєдналися до "мобілізації" і стали членами дільничих виборчих комісій. Це надихає на перемогу, це свідчить про справжню довіру і впевненість в те, що це місто-таки  здатне до змін. Велика кількість небайдужих криворіжців приєднується до агітації і самостійно виготовляє листівки в підтримку Юрія Милобога.

Сьогодні стало відомо, що підтримати прогресивного кандидата погодилися у місцевому осередку президентської партії. 

Блок Петра Порошенка "Солідарність" ухвалив рішення підтримати у другому турі виборів міського голови Кривого Рогу кандидата від партії "Об'єднання "Самопоміч" Юрія Милобога.

"Ми не маємо права допустити реваншу антиукраїнських сил та мусимо надати консолідовану підтримку кандидату з проєвропейськими політичними поглядами. Закликаємо всіх криворіжців 15 листопада прийти на дільниці та зробити вибір на користь України" - заявили лідери партії у Кривому Розі.

ВО "Батьківщина" та Ольга Бабенко також продемонтрували свою позицію і категорично відмовилися підтримувати демократичного лідера Кривбасу. Мовчить ще досі Радикальна партія Олега Ляшко та її місцеве керівництво: Катерина Шаповалова та Олександр Смалій. Але багато простих партійців з Батьківщина та РПЛ відкрито підтримують Юрія Милобога та приєдналися до його виборчої кампанії.

Є ще велика потреба у наглядачах, що будуть прискипливо слідкувати за дотриманням закону, завадять фальсіфікаціям, будуть відстоювати та захищати кожен голос, що буде віддан за Юрія Милобога. Тому приєднуйтеся до тих, хто творить історію міста та стане на сторожі правди. Вся інформація щодо розташування приймален Самопомочі на сторінці партіі у Facebook.

Поділитись: