Як повідомила ВО СВОБОДА Кривий Ріг, 4 березня  відбулося засідання Об’єднання патріотичних сил Кривбасу, де була озвучена пропозиція щодо офіційної підтримки одного з вже висунутих кандидатів на посаду Криворізького міського голови, задля консолідації сил та недопущення реваншу з боку колишньої злочинної влади Вілкула.

Свободівці констатують, що в суспільстві лише точаться постійні розмови про єдиного кандидата. А місцевому політикуму громадськість закидає неспроможність об’єднатися заради досягнення спільної мети – розвитку нашого міста, очищення його від сепаратистсько налаштованих корупціонерів, котрі досі очолюють наше місто (Вілкула і його команди).

Але в ВО Свобода зауважують, що якби був висунутий єдиний кандидат на початку виборчого процесу, то технічно ми б просто не змогли захистити результат цього кандидата (він би мав право лише на одного свого члена ДВК, коли у комісії великої дільниці їх як мінімум має бути 14). На сьогодні головним нашим завданням є недопустити перемоги Вілкула, -- йдеться в повідомленні свободовців.

Єдиним кандидатом присутні патріотичні сили визначили Бойченка Олега, самовисуванця, голову ГО «Самооборона Кривбасу», свободівця.

Офіційно про свою підтримку вже заявили:

ГО «Союз ветеранів АТО «Блокпост»,
КМО ВО «Свобода»,
ГО «Інгульська паланка війська запорізького низового»,
ГО «ВО «Визвольний Рух»,
ГО «Самооборона м. Кривий Ріг «Степова Сотня»,
ГО «Новий Кривбас»,
Дніпропетровська обласна федерація «Самбо».

В ВО СВОБОДА Кривий Ріг закликали усі громадські та політичні сили визначитися і підтримати єдину кандидатуру від патріотичних сил задля спільного захисту інтересів криворіжців.

Поділитись: