Комісія визначила, що бюлетені повинні бути однаковими за розміром, бути надруковані державною мовою на однаковому папері, на одному аркуші з текстовою частиною лише з одного боку.

Зокрема, на виборах депутатів обласної та міської ради у багатомандатному окрузі бюлетені будуть надруковані на папері блакитного кольору.

Для виборів депутатів районних, районних у місті рад у багатомандатному окрузі бюлетені будуть світло-зеленого кольору, депутатів міських рад у багатомандатному окрузі - світло-жовтого, депутатів сільських, селищних і міських голів в єдиному одномандатному окрузі - світло-рожевого.

Кремового кольору бюлетені на виборах депутатів сільських і селищних рад в одномандатному окрузі, світло-фіолетового - на виборах депутатів міськрад міст, що входять до складу іншого міста, в багатомандатному окрузі, світло-сірого на виборах сільських, селищних і міських голів під входять до складу іншого міста населених пунктах в єдиному одномандатному окрузі і білого кольору - на виборах голови села або селища в єдиному одномандатному окрузі.

джерело Українські новини

Поділитись: