Доброго вечора, шановна громада.

Зі святами я Вас сьогодні вітав, а зараз є «час і натхнення» розповісти Вам про наші «Кривбассовськи» «скелети у шафі».
По перше, я повністю згоден з тим, що кажуть наші хлопці, що «як що є в нашому підрозділі якісь негаразди, ми самі і повинні їх виправляти». АЛЕ, Є ОДНЕ АЛЕ. Як що боєць – гнида, то це повинні знати якомога більше людей, щоб було не «поручкатися з куском лайна».

Є, чи вірніше сказати БУВ, у нашій 40-ці такий собі боєць Потапенко Олександр, (позивний ПОТАП). У «довоєнному житті» він теж (як і я, до речі) був «ментом». Щоправда я проходив службу у карному розшуку і потім у слідстві, а він був «топтуном», тобто працівником патрульно-постової служби (це я кажу з його слів).
Не буду казати, як Потап «ніс службу» на блокпості № 17 під Старобешево, з цим хай розбираються «компетентні служби» (на разі зазначу, що тільки один залог за балотування на посаду мера коштує 25128 грн. + біг-борди + агітатори + члени комісій і т.д.)

Коли почалися «виборчі перегони» Я дізнався, що «наш» Потап вирішив балотуватися в мери Кривого Рогу. Це визначна подія для рядового «шахтаря і бійця 40-го батальйону». Здогадуючись «під кого потрапив Потап» і побачивши пост на фейсбуці, де казали, що він іде «на мера» , в одному з постів я виказав свою точку зору, що Потап- це дійсно технічна кандидатура, для того, щоб «відтягнути» голоси виборців від Миколи Колесника.
Через день, чи два після мого поста мені зателефонував Потап і в телефонній розмові намагався мене переконати, що він іде в мери самотужки. Йому поштовх і допомогу надає тільки його сестра з Києва і «чому це простий шахтар не може бути мером»? Я йому на це відповів, що скоріш всього «його розігрують» я технічного кандидата тільки для того, щоб відтягнути голоси у Колесника. На це він мені клявся і божився, що це не так, і його намагання щирі.
Ми домовились, що він мені зателефонує, як тільки ознайомиться з моїм постом у фейсбуці. Звонку так і не було.

Сьогодні я побачив біг-борд «звичайного шахтаря і бійця 40-го БТО» (ссука, ти навіть не пам’ятаєш, що в тебе у військовому квитку стоїть печатка БТрО, а не БТО, чи дякуй своїм піарщикам), на якому розміщений текст, що він де «український солдат, а не найманець дніпропетровських рейдерів». Я йому зателефонував і запитав, кого він вважає «найманцем дніпропетровських рейдерів»? , мене, заступника командира батальйону «Кривбас» - Юрія Сіньковського, АГСника Сергія Бондаренко (Русю), Дениса Зикунова (Гламура), Миколу Скидана (Восток), Макса Зиму і інших наших хлопців, котрі балотуються у різні ради задля того, щоб змінити життя в тому числі і для його і його родини? На це він мені відповів, що «Єрьома, я не хочу об этом говорить по телефону, если хочеш – давай встретимся».
Потап. НІ! Я не маю ні якого бажання зустрічатися з ГІМНОМ! Я це тобі сказав у слухалку, і повторюю тут. Ти звичайний кусок лайна, котрого купили вілкули, щоб відтягнути голоси у УКРОПа. Гнида ти.

P.S. На останок додам. Я не знав, що ти приходив до Колесника і хотів, щоб він дав гроші на те, щоб купити котел для сім’ї загиблого «Медведя». Мало того, що ти, зі своєю «командою» його проїбали у Дебальцево (особисто я вважаю, що він після отриманого поранення загинув тому, що виходив не з вами, а «завдяки» вам потрапив на автівку, котру рознесло снарядом), ти ж ссуко усім кричиш, що ти його «братан». Гроші на заставу і на біг-борди ти знайшов, а як же «братан»??? Гімно ти Потап, а не боєць 40-го БТО! До речі і сьогодні ти не прийшов на зустріч нашого батальйону, я так гадаю, тому що розумієш, що тобі скажуть твої колишні побратими.

Андрей Ерёменко

Поділитись: