Перед тим як з'ясувати всі подробиці справи, у спільноті повидаляли всі пости і навіть запропонували зустріч із Катериною Шаповаловою. Але  вона зустріч проігнорувала і не з'явилася, як на розгляд своєї судової справи. Замість неї на зустрічі був присутній уповноважений у цій справі представник Олександр.


Представники Правого Сектору запропонували підписати угоду, згідно якої Катерина Шаповалова повністю компенсує витрати на основні деталі мотоциклу - це близько 17 тисяч гривень, натомість їх сторона погодилася тільки на 12 з половиною тисяч гривень, чого явно було не достатньо.

Таким чином компромісу так і не було досягнуто... Окрім неявки на засідання Катерина Шаповалова також ні разу не зустрілася із потерпілим...

У спільноті наголошують, що вибори вже на цьому тижні. Білборди радикальних кандидатів закидані гаслами про захист простих людей та їх прав... та про який захист може йти мова, якщо вони не те, що не захищають своїх виборців, вони ще й заганяють їх в ще більше ярмо... Тож думайте за кого віддаватимете свій голос, пишуть на сторінці Криворізького підрозділу 14-го запасного батальйону Добровольчого Українського Корпусу "Правий Сектор" 

Малюнок: Перец Криворожский

Поділитись: