Амбітні заяви Милобога нам дуже сподобались, гадаємо що і прості криворіжці теж будуть в захваті від цілком зрозумілих тез, що прямо таки змальовані з їхнього життя. Конкретність зашкалює, а популізму і пафосних обіцянок для електорату - вдосталь! 

Після всіх цих гучних заяв хотілося б бачити сухі цифри, що доведуть можливість втіленя в життя Програми.

До уваги адептів Самопомочі, медицина міста поки шо контролюється та фінансується з бюджету області, до якого мєр Кривого Рогу не має ніякого відношення.  Закрити платні кабінети в лікарнях можна, можна також запросити кваліфікованих лікарів в амбулаторії (але там і зараз вакантних місць повно), оснастити їх сучасним обладнанням, можливо навіть спробувати фінансувати всю медичну галузь з міського бюджету та зробити комунізм в окремо взятому місті, але тоді весь бюджет і буде складати лише стаття витрат на МЕДИЦИНУ. Гадаємо, новоутворена міськрада обов'язково підтримає цю ідею Юрія Валерійовича))

Звільняти - "дело нехітрое". Дуже хотілося б чути прізвища людей, що стануть на посади замість звільнених. Напевне, для думачих криворіжців, перспектива дізнатися хто ж прийде на заміну була б більш цікавою та зрозумілою. А суди над казнокрадами - то взагалі чудова ідея. Гадаємо, у пана Милобога вже є докази. Як свідчять пости в соцмережах, криворіжці жаждуть крові місцевих чиновників. 

Цікава позиція майбутнього мера як еколога та природоохоронця -  що мається на увазі під "поліпшенням параметрів навколишнього природного середовища" і які конкретні заходи будут проводитися? Та ще як вони будуть стикуватися з розбудовою "високотехнологічних наукоємких виробництв"? 

Інтернет на великих вулицях, проспектах та площах міста - то є  прикольна штука, але ж в школах ще досі сплачують телефонні рахунки та інтернет-зв'язок з батьківських коштів і використовують строго за лімітом. Юрій Валерійович, ви не уявляєте скільки б задоволених вчителів сказали б вам "дякую"  за стабільний інтернет в школі. 

Знайшли ми і білі плями в програмі Милобога. Незрозуміла позиція майбутнього мєра щодо розвитку культури, духовності та освітніх проектів. Нема жодного слова про розвиток спорту - ні про дитячий, ні про професійний, ні про масовий.  Не висвітлені питання громадської безпеки, питання людей з обмеженими можливостями, а також можливості співпраці та співіснування великих підриємств  і мешканців міста. Не зрозуміла позиція автора щодо малого та середнього бізнесу.

Апогеєм всієї програми став фінальний вислів про основоположний принцип місцевого самоврядування: "ГРОМАДА - ВЕЛИКИЙ ЧОЛОВІК". Якого такого "великого чоловіка" мав на увазі Юрій Милобог? Навіть і подумати лячно...

Поділитись: