Як повідомили на сайті Криворізької міської організації партії Батьківщинакеруючись частиною першою статті 37 Законом України «Про місцеві вибори» висування кандидатів місцевою організацією партії проводиться на зборах (конференціях) цієї організації, які проводяться у порядку, передбаченому статутом партії.

21.09.2015 року о 18.00 за адресоювул. Карла-Маркса, 40, у приміщенні  ДП «ДПІ «Кривбаспроект» (актова зала) відбудеться конференція Криворізької міської організації Всеукраїнського Обєднання  «Батьківщина».

Запрошуються місцеві ЗМІ, реєстрація проводиться за телефоном – 068 775 65 38.

 

Виборчий список кандидатів у депутати до Криворізької міської ради від Криворізької міської організації ВО «Батьківщина».

  1. Бабенко Ольга Володимирівна
  2. Авксентієва Юлія Миколаївна
  3. Бардадим Микола Борисович
  4. Брандт Веста Євгенівна
  5. Брильков Олександр Миколайович
  6. Букреєв Олексій Сергійович
  7. Бухановський Юрій Миколайович
  8. Василенко Тамара Іванівна
  9. Вертепчук Валерій Сергійович
  10. Глазунова Ольга Анатоліївна
  11. Глинський Євген Вікторович
  12. Гриша Василь Васильович
  13. Грунін Іван Юрійович
  14. Гуляєва Олена Павлівна
  15. Денисенко Олексій Олександрович
  16. Дмитрієв Дмитро Юрійович
  17. Довгорученко Олександр Юрійович
  18. Дорогобіт Тетяна Володимирівна
  19. Дятко Родіон Ігорович
  20. Зубенко Олександр Станіславович
  21. Ігнатенко Амір Юрійович
  22. Карий Михайло Олександрович
  23. Кириченко Олександр Володимирович
  24. Клименко Андрій Васильович
  25. Клочкова Ірина Володимирівна
  26. Коваленко Юрій Вікторович
  27. Коновал Любов Владиславівна
  28. Конопля Сергій Григорович
  29. Косяк Олег Володимирович
  30. Кращенко Анатолій Іванович
  31. Криворотній Ігор Іванович
  32. Криворучкін Борис Анатолійович
  33. Кривошеїн Сергій Васильович
  34. Лашин Ігор Михайлович
  35. Левчук Єгор Ігоревич
  36. Мірзоян Вадим Віталійович
  37. Непомнящий Ігор Юрійович
  38. Опара Іван Сергійович
  39. Павлов Валерій Вікторович
  40. Пасс Антон Павлович
  41. Петріга Сергій Анатолійович
  42. Петрова Ганна Сергіївна
  43. Плакса Дмитро Олександрович
  44. Плотніков Олексій Вікторович
  45. Попіл Дмитро Олексійович
  46. Похил Світлана Миколаївна
  47. Рожко Юлія Олегівна
  48. Рульова Ольга Борисівна
  49. Свистунова Наталія Вікторівна
  50. Семерня Віталіна Іванівна
  51. Сізенко Роман Олегович
  52. Стрельцова Наталля Леонідовна
  53. Стрельцов Андрій Станіславович
  54. Стретович Тарас Андрійович
  55. Табінов Олександр Іванович
  56. Тараненко Дмитро Сергійович
  57. Ткаченко Галина Антонівна
  58. Ухань АлісаСергіївна
  59. Фербей Олег Іванович
  60. Фуклев Ігор Олегович
  61. Черенцова Марина Олександрівна
  62. Черниш Ігор Володимирович
  63. Черствий Геннадій Борисович
  64. Чирва Антон Геннадійович
  65. Шевченко Олена Володимирівна

Із списками кандидатів у райнні ради можна ознайомится на сайті партії  http://batkivshchyna.kr.ua

Поділитись: