Про це  повідомив сайт 0654.ua, із посиланням на звернення Криворізької організації Радикальної партії Олега Ляшка до демократичних сил Кривого Рогу.

"Ініціативна група членів Радикальної партії Олега Ляшка в Кривому Розі не висуватиме свого кандидата на виборах мера міста, які відбудуться 27 березня 2016 року.

Для нас не має значення, від якої партії буде обрано мера. Кого люди підтримують, той і буде керувати громадой. У Радикальної партії є свої потужні претенденти, але ми готові підтримати єдиного кандидата з однією метою - консолідації голосів демократичних виборців.

Ми усвідомлюємо всю відповідальність перед жителями міста Кривого Рогу в той час, коли наша країна змушена відповідати на військову загрозу з боку російсько-терористичних військ.

Ми не можемо дозволити собі знову допустити до влади місцевого князька і збіговисько кримінальних «смотрящих», які завдяки містечкової корупції, погроз і шантажу збагатилися, пограбувавши рядових криворіжців.

Наше завдання - взяти активну участь у виборчому процесі на підтримку демократичних сил. Ми разом відстоювати громадську думку і волевиявлення людей.

Для "Радикальна партія Олега Ляшка" принципово важливим є питання проведення прозорих і чесних виборів. Не допустити фальсифікації результатів голосування, протизаконних дій і махінацій у виборчому процесі.

Ми закликаємо всі демократичні сили об'єднатися навколо єдиного кандидата на посаду мера Кривого Рогу 27 березня 2016 і мобілізувати всіх свідомих виборців для перемоги демократичних проєвропейських сил ", - йдеться в зверненні.

Про те, яку роль відіграли де-які представники партії на чергових виборах 2015 року, та щодо конкретних дій криворізького партійного осередка по недопущенню фальсіфікацій   під час виборчого процесу 2016, у зверненні не йдеться.

Поділитись: