Як повідомляє офіційний сайт партії Блок Петра Порошенка Солідарність, в Києві відбувся третій етап позачергового з'їзду партії, де буде розглядатися питання участі в місцевих виборах 2015. Виборчий штаб партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" на місцевих виборах 25 жовтня очолив заступник голови фракції "Блоку Петра Порошенко" Ігор Кононенко.

Президент в роботі з'їзду участі не приймав.

"Ми приймаємо рішення про політичну участь нашої партії у місцевих виборах і делегування права місцевим організаціям висувати кандидатів у депутати та відповідні посадові особи місцевого самоврядування", - сказав перед початком з'їзду голова фракції "БПП" Юрій Луценко.

Він також заявив, що партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" запропонувала "Народному фронту" 25% місць у списках депутатів у кандидати на місцевих виборах по областях.

"По УДАРу у нас нічого не змінилося – ми раніше йшли за приблизними пропорції 50/50 в Києві та Львові, 25/75 в інших областях. Так і йдемо", - сказав Луценко, відзначивши, що ці відсотки є умовними, оскільки у певних регіонах партія "УДАР" має більш сильними кандидатами, а в інших - менш сильними.

"Ми запропонували "Народного фронту", тобто десь до чверті кандидатів в областях, де вони можуть дати яскравих, професійних і популярних серед людей кандидатів - ми також беремо їх у свої списки", - зазначив Луценко.

Разом з тим він визнав, що поки не знає жодної партійної організації, яка б дотримувалася цих квот.

Серед делегатів та гостей з'їзду, що звернулися до учасників із промовами, були мєр Києва Віталій Кличко, Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука, очільниця Полтавського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Олександра Шереметьєва, голова Закарпатської ОДА Генадій Москаль, командир 25-го батальйону територіальної оборони Київської області «Київська Русь» Збройних сил України Андрій Янченко, голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі.

Останній, звертаючись до зали, сказав: «Настав час для нового покоління чистими руками будувати нову Україну. Ми маємо історичний шанс створити приклад української державності, але для цього ми повинні повністю змінити політичну систему – без олігархів, без корупції, без крадіїв від влади. Президент Порошенко запросив до України реформаторів з усього світу. А всередині країни я бачу мільйони чесних людей, патріотів, героїв, якими пишається світ. І сьогодні від нас залежить – чи запустимо ми реформи в Україні, чи подолаємо корупцію і владу олігархів. Ми не можемо відступити, бо на кону майбутнє цієї чудової країни, яку я люблю всім серцем.»

В Кривому Розі, за словами головного представника президентської партії Костянтина Усова, БПП відчуває себе як "партизани на окупованій території". Про те, що в місті буде балотуватися Блок Петра Порошенка можна дізнатися хіба з бігбордів та з рекламних матеріалів в ЗМІ, що не так потерпають від впливу місцевого керівництва. 

Усов буває в місті нечасто, кожен його приїзд намагаються використати по-максімуму. Цього разу народний депутат засвітився на мітингу, присвяченому недопущенню закриття школи №20 в Центрально-Міському районі. Вислухавши побажання батьківського активу, Костянтин Усов запевнив, що найближчим часом передасть їх позицію особисто міському голові Юрію ВІЛКУЛУ та домагатиметься рішення, в якому пріоритет буде надано дітям, вчителям та збереженню однієї з кращих шкіл міста.

До речі, на проблемі цієї школи вже встиг пропіаритися і Микола Колесник, та ще й, в кращіх традиціях своєї бурхливої юності, набив стрєлку Павлову біля цього учбового закладу.

У хлопців-депутатів з різних партій є ще днів так з сорок до кінця шоу-програми під назвою "місцеві вибори у Кривому Розі", щоб вирішити проблему учнів німецької школи. Будемо продовжувати слідкувати за розвитком подій.

Поділитись: