З'їзд молодої політичної сили пройшов в робочій атмосфері, без шумного розглосу, що навіть став непомітним на фоні урочистих заходів величезних олігархічнихї проектів.

Як повідомляє прес-служба партії, 12 вересня в Гранд-Холі готелю “Крещатик” відбулася подія, з якої можна починати офіційний відлік кампанії політичної партії СИЛА ЛЮДЕЙ на цьогорічних місцевих виборах – Позачерговий з’їзд.

Майже 120 делегатів з 18 областей України представляли на заході свої організації та осередки, ще біля 50 учасників були гостями з’їзду. Головним завданням з’їзду було формальне голосування щодо участі партії у місцевих виборах-2105, як того вимагає щойно ухвалений “Закон про місцеві вибори”. Рішення було ухвалено одноголосно, а по тому делегати та гості перейшли до промов – палких, затятих, в яких звучало лише одне: “Ми йдемо перемагати! ”

Від Криворізького партійного осередку на з’їзді був присутній Костянтин Галамага, який і поділився із своїми враженнями від події:

 

Костянтин учасник громадської організації «СИЛА ЛЮДЕЙ» та співзасновник політичної партії «СИЛА ЛЮДЕЙ». На парламентських виборах у 2014 році був кандидатом в народні депутати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №33 у м. Кривий Ріг від ПП «СИЛА ЛЮДЕЙ».  Багато хто називав його минулорічний політичний старт занадто раннім, а структуру криворізького осередка незрілим.

Участь у виборах коштувала Костянтину робочого місця. Депутат-регіонал та генеральний директор ПАТ «ПІВДГЗК» Федін К. А., що балотувався на одному окрузі с Галамагою, незаконно звільнив свого підлеглого конкурента за активну громадську позицію. Зараз Костянтин виборює своє право на відновлення на робочому місті у суді.

Тим не менш, за рік проведена робота по розбудові партії в місті, до неї долучилися активні громадяни. Сьогодні ця молода   партія, що побудована за принципами субсідіарності, залучає тих, хто розчарований в старих партійних проектах та прагне бачити нові розумні та фахові обличчя в політиці.

 

Основний меседж партії СИЛА ЛЮДЕЙ на виборах 2015:

Ставайте владою на місцях! Балотуйтеся на посади мерів та сільских голів, міських та селищних депутатів! Ніхто, крім вас самих, не змінить систему!

 

Відомо, що від партії СИЛА ЛЮДЕЙ на посаду міського голови буде балотуватися юрист Світлана Сова.

Любітелі все систематизувати, підраховувати та складати інфографіки, партійці додали до свого пресс-релізу статистичні дані про кількисний склад делегатів на з'їзді.

         

 

Поділитись: