Ірина Львівна розмістила у себе на сторінці у Facebook  роздуми та питання щодо проведення гучних заходів, загальнокриворізьского рівня. На деякі з питаннь вона  відповіла сама, деякі лишила ріторичним, а основне питання задала безголосим та покірним учасникам "Форуму".

Як ви вважаєте, що потрібно зробити, щоб провести ФОРУМ?!

Так,так, саме форум, та ще й під назвою "Промисловий Кривбас. Соціальна відповідальність". Ви скажете, що потрібно анонсувати через телебачення друковані ЗМІ, що б зацікавлені громадяни, ділова громадськість прийшли на цей захід та прийняли участь в дискусії?

Так, але це якщо вам потрібна дискусія, пропозиції цієї самої ділової громадськості...

А якщо вам потрібно провести приховану агітацію, якщо вам потрібно організувати "одобрямс", то це робиться зовсім по-іншому.

Як? А ось так. Співробітники міськвиконкому сідають на телефони і починають обдзвонювати всі крупні і середні підприємства, підприємців, керівників ручних профспілкових та громадських організацій і повідомляють, що б були на цьому заході тільки ПЕРШІ обличчя організацій, ніяких замін! І йдуть ті, хто боїться гніву "влади", хто вже зав'язаний з ними, а може і ті, хто щиро вірить, що саме вони - надія і опора... (Тяжко повірити, що це може бути щирим у розумних людей)...

І набивається ось такий повний зал людей, як це відбулося сьогодні, 23 вересня, в приміщені КТУ, яким розповідають як все погано в країні, і як все добре в Кривому Розі завдяки ... як ви думаєте кому? Ну, звісно ж. Завдяки Юрію Вілкулу.

В "панельній дискусії", яку запропонував ведучий цього дійства виступило аж два спікера, які дружно закінчували свої спічі слоганом Опоблоку "Будут работать наши предприятия - будет жить Кривой Рог!"


Ну і як висновок із всього цього: якщо тільки Вілкул зміг стабільність в місті забезпечити, то йому тільки і залишатися мером. Бурхливі оплески.


Слово надається нашому герою. Далі нічого нового. Ми чесно і сумлінно працювали.... У нас є програма, яка майже готова...Ми почали приводити місто в порядок... Нам вдалось зберегти спокій в місті... І дуже довго про те, що будуть робити далі (як водиться, передвиборча агітація)... Ну, і ... Я прийняв рішення... Знову бурхливі оплески. Слово Кості Павлову, який виказав підтримку єдиному кандидату...

Ну, ось якось так, якщо стисло. Ось такий був форум ділової громадськості. Завтра спробую змонтувати фільм: перлів там було немало - недорікуватість мера відома, але на цей раз не тільки він вражав.

Мені тільки цікаво: як почувають себе ті, хто був там присутній, хто змушений був аплодувати стоячи, ті, хто не може не знати правду про Вілкулів, про їх апетити, правду про зруйноване комунальне господарство міста, хто чи до початку цього дійства чи після йшов в окремий кабінет на таємну співбесіду до ще одного кандидату... кандидату в облраду Подоплєлової Н.Л. Здогадайтеся, про що там йшла мова?

Як почуваєте себе, панове?

Автор: Ірина ТУРОВСЬКА

Відеоматеріали з форуму  "Промисловий Кривбас. Соціальна відповідальність", розміщений на сторінці автора у  Facebook:

Поділитись: