Чорний піар продовжує ширитися містом. Новий матеріал спільноти Перец Криворожский присвячено партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ». В статті йдеться про те, що ця організація ніби з «ідеальною репутацією», має досить сумнівного головнокомандуючого в місті.  Повністю матеріл розміщено тут.

Як стверджує Перец Криворожский,  лідер криворізького партійного осередку Юрій Милобог взагалі не має права балотуватися в мери міста з причин дезертирства.  Автор приводить купу документів для підтвердження своїх слів, при чому наголошує, що отримав їх від колег Милобога по партії.

Якщо коротко, то в статті «САМОНЕМОЧЬ» ДЕЗЕРТИРА ЮРЫ МИЛОБОГА за авторства Перца Криворожского, викладена історія Юрія Милобога та його откоса від служби в армії.

17 лютого 2015 року, Ю. Милобог отримав повістку до воєнкомату але з'явився туди із запізненням, причину якого не можна вважати поважною. Друга повістка, отримана 23 лютого 2015 була взагалі проігнорована, після чого було порушено кримінальну справу про ухилення від призову за мобілізацією, а також розпочато досудове розслідування (згідно з листів Довгинцівського районного відділу Криворізького міського управління головного управління МВС України). Милобог Ю.В. пройшов військо-медичну комісію, був визнаний придатним до військової служби. До матеріалу додані фото всіх документів, які свідчать про вищезазначені факти.

Така поведінка є порушенням Кримінального кодексу України згідно ст.336 Кримінального кодексу України "Ухилення від призову за мобілізацією".

Коментаря з оскарженням матеріалу від партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» або особисто від Юрія Милобога ми не зафіксували. Сам кандидат зараз знаходиться в Києві на з'їзді партії.

Перец Криворожский позіціонує себе як незалежний ресурс, що намагається викрити всі факти, що так старанно приховуються кандидатами на крісло місцевого голови.  

Автор провокативних матеріалів залишається невідомим. У соцмережах та на сайті відсутні будь-які контакти, зазначена лише електрона адреса. Дніпропетровська прес-служба звернулась за вказаною адресою з питанням про наявність підстав для розповсюдження інформації. Відповіді отримано не було.

Спостерігачеві ОПОРИ вдалося зв'язатися з журналістами ресурсу «Перец Криворожский» і дізнатись більше про діяльність активістів.

«Видання розповсюджується з метою інформування мешканців Кривого Рогу про особливості політикуму в місті, про основних фігурантів виборчих перегонів в гумористичний та сатиричний спосіб. Всі матеріали гуртуються на документах та журналістських розслідуваннях (але вони великі, нудні та не цікаві) - тому обрано ось такий спосіб донесення інформації. Автори текстів та журналісти-розслідувальники є людьми безпартійними, не симпатизують і не підтримують жодну політичну силу на цих виборах» - заявив один з редакторів спільноти Петро Ходак.

А ще Перец Криворожский не зробив карікатури на Милобога. Абідна, у всіх тепер є, а в Юри нема.

Нагадаємо, що героями чорного pr вже стали: Костянтин Караманіц (представник «Партії «Відродження»); Микола Колесник(УКРОП); Костянтин Усов (народный депутат ВР від «БПП «СОЛІДАРНІСТЬ») та Ольга Бабенко («Батьківщина»).

Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Координатор виборчих програмГромадянської мережі ОПОРА в Дніпропетровській обл. Сергій Федько.  Тел. для зв'язку: +380994263118

Звертаємо увагу, що відповідно до п. 5 ст. 60 Закону України «Про місцеві вибори»: «Забороняється розповсюдження завідомо недостовірних відомостей про кандидата, політичну партію або її місцеву організацію - суб’єкта виборчого процесу, а також розповсюдження завідомо недостовірної інформації про підтримку певного кандидата або місцевої організації партії іншими кандидатами, політичними партіями або їх місцевими організаціями.»

За матеріалами Громадянської  мережі ОПОРА

Поділитись: