Об’єднання пропагандує відкритий підхід до формування своїх виборчих списків та пропонує людям самим оцінити кандидатури, а  також  взяти активну участь в їх обговоренні.

Вимоги до претендентів на право представляти «Самопоміч» прості:

 - бездоганна репутація (відсутність судимості, стосунку до фактів корупції, політичних афер, сумнівних зв’язків)

 - порядність у веденні справ (громадських, політичних, бізнесових)

 - активність в громадському житті Кривого Рогу,

 - відсутність членства в КПУ чи в Партії регіонів.

Сторінку кожного кандидата супроводжує такий напис: Якщо Ви маєте зауваження до кандидатів «Самопомочі», чи хочете сповістити нам ту чи іншу інформацію про них – пишіть: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65

Серед запропонованих постатей до криворізької міської Ради на сьогодні 36 кандидатур. Серед них знана в місті активістка Ірина Туровська, журналіст Наталія Шишка, науковець та підприємець Юрій Милобог, керівник весільного агентства Віта Довгань, помічник машиніста електровозу Лисичко Андрій та бригадир з шахти «Родина» Олександр Муравський, що пройшли в складі 40-го батальйону територіальної оборони «Кривбасс» Іловайськ та Дебальцеве, Державний  податковий ревізор-інспектор Максимом Ільченко, улюбленець студентів Ігор Шелевицький та інші.

Всі, як один волонтери, багато з них організатори благодійних заходів, але все ж такі деякі (напевно найбільш скромні) написали що просто учасники, є і такі, що «відстоюють інтереси українського соціуму».

З повний списком кандидатів та з їх короткими біографічними відомостями  можна ознайомитись тут.

Нас найбільше вразила фігура, що є запропонованою у Міськраду від Криворізького осередку партії. Це кандидатура Улінського Олександра Йосиповича. Із його біографією знайомі багато криворіжців, яким довелося пережити буремні 90-ті, і є великі сумніви що до того, чи відповідає вона вимогам, проголошеним партією.

Пропонуємо всім долучитися до формування гідного списку Об’єднання Самопоміч в нашому місті. Нагадаємо контакти: samopomich@samopomich.in.ua або телефонуйте з 09:00 до 18:00 за номером:  (044) 206 56 65

Поділитись: