Це офіційні правила конкурсу. Читайте уважно, показуйте друзям, репостіть, та не забувайте виконувати умови в інших соцмережах. Це збільшує Ваші шанси!

1. Організатором конкурсу є громадська організація «Об’єднання Відповідальних Громадян»

2. Офіційними інформаційними ресурсами конкурсу є сторінки та групи в соціальних мережах, та створені від них події:
Фейсбук https://www.facebook.com/vidpovidalni
ВКонтактє https://vk.com/vidpovidalni
Однокласники http://ok.ru/group/57202492309565

3. В конкурсі можуть взяти участь тільки ті громадяни, які мають право голосу в другому турі виборів міського голови міста Кривий Ріг, що відбудеться 15.11.2015р.

4. До участі в конкурсі приймаються фотографії, на яких зображені учасники конкурсу, зроблені на виборчих дільницях міста Кривий Ріг 15.11.2015р. в період з 8:00 до закриття виборчої дільниці з дотриманням вимог закону "Про місцеві вибори" (Стаття 7.1 забороняє фотографувати виборчі бюлетні)

5. Фотографії мають бути розміщені як коментарі до дописів на офіційних інформресурсах конкурсу, що будуть зазначені для розміщення конкурсних фотографій до 20:00 16.11.2015р.

6. Обов’язковою умовою участі в конкурсі є долучення до офіційних груп (для користувачів Однокласників та Вконтакте) або вподобати офіційну сторінку для користувачів Фейсбук (відповідно до п.2). А також поширення на своїй сторінці офіційного оголошення про проведення конкурсу.

7. До конкурсу приймається одна фотографія від одного учасника в кожній соцмережі. Паралельна реєстрація в трьох соцмережах збільшує Ваші шанси.

8. Вибір переможця відбудеться шляхом випадкового вибору зі списку учасників, за допомогою сервісу «RandomPicker»https://www.randompicker.com

9. Якщо визначений переможець не виконає умови конкурсу, або не відповідає зазначеним вимогам (п.п. 3-7), то рейтинговий список, побудований відповідно до п.8, просувається на одну позицію вгору, і переможцем визначається наступний.

10. Кінцевий термін визначення переможця 23.11.2015р.

Поділитись: